Stamping polish


Donedávna som nemala ani jeden pečiatkový lak a nevedela som ho nikde nájsť, avšak vďaka jednej pani od ktorej som si odkúpila zopár lakov mi pribalila aj tieto dva značky Top-Nechty. Jedná sa vlastne o stránku www.top-nechty.sk na ktorej predávajú rôzne laky a vecičky ohľadne nechtov. Predávajú veci za super ceny a sú aj kvalitné. Výhodou je, že ak nakúpite nad 15€ máte poštovné zdarma a nemusíte míňať ďalšie peniaze.

Till now I didn't own any stamping nail polish or couldn't find one anywhere, but thanks to one lady from whom I bought some nail polishes, there were two from brand Top-Nechty. Actually it's a website www.top-nechty.sk where are sold different nail polishes and tools for nails. They sell things for great prize and the quality is good too. The benefit is, that when you buy things for 15the shipping is free and you don't have to spend more money.
Ako prvý by som vám ho predstavila v bielej variante.
As the first one I would like to introduce in white alternative.


 Lak je hustejší aby sa to lepšie zachytilo, čiže radšej si kúpte hustejší ako tekutý, ktorý sa vám roztečie.

The nail polish is thicker so it sets better. It's better to buy the thicker one than the liquidy one which will leak all over everything.

Myslím si, že moc veľký rozdiel medzi normálnym a pečiatkovacím lakom nie je. Pečiatka je skoro rovnako odtlačená a veľkú časť pekného vzoru závisí od pečiatkovača. Ja momentálne používam z Ebay, ktorý stál okolo dvoch eur a je úplne super.

In my opinion, I don't think there is that big of a difference between normal and stamping nail polish. The stamp is almost always transfered evenly and the big part of pretty pattern plays the stamper. Currently I use one from Ebay that cost 2 euro and is really great.
Čierny je vlastne taký istý ako aj biely. Cena je 2,39€ , čo je podľa mňa dosť výhodná cena. Biely sú môžte zakúpiť tu a čierny tu.

The black one is actually the same as the white one. The price is 2,39€ which is an okay prize in my opinion. The white you can be here and the black one here .

Laky vám môžem len odporúčať a stránku tiež.
I highly recommend those nail polishes and the website too.

Share this:

CONVERSATION

0 komentárov:

Zverejnenie komentára