GLISS KUR


O limitke Ultimate Resist od Gliss Kur som sa dozvedela vďaka kamarátke a musím vám povedať, že som z nej veľmi šťastná.

Limitka obsahuje:
Šampón
Kondicionér
Intenzívnu regeneračnú masku
Expresný regeneračný kondicionér


ŠAMPÓN


 Receptúra s 3 účinkami založená na kombinácii 3 proteínov. Zameriava sa na špecifické časti vlasovej štruktúry a okamžite posilňuje vlas po celej jeho dĺžke. Pre až 20x silnejšie, odolnejšie vlasy. Šampón najskôr v masírujte do vlasov a potom opláchnete ako pri každom šampóne. Vôňa je úplne úžasná ale celkom výrazná. Rozdiel medzi normálnym a týmto šampónom nevidím žiadny. Za všetky zmeny, podľa mňa vďačím kondicionéru a expresnému regeneračnému kondicionéru.
Cena: 3,39€

KONDICIONÉR


„ Receptúra s 3 účinkami založená na kombinácii 3 proteínov. Zameriava sa na špecifické časti vlasovej štruktúry a okamžite posilňuje vlas po celej jeho dĺžke. Pre až 20x silnejšie, odolnejšie vlasy. Kondicionér v masírujete do vlasov a následne opláchnete vodou. Vôňa je taká istá, keďže sa jedná o tú istú kolekciu. Po vyschnutí sú vlasy jemnejšie a o dosť lepšie sa rozčesávajú. Kondicionér by som už za iný nevymenila. Cena: 3,49€

EXPRESNÝ REGENERAČNÝ KONDICIONÉR


„ Receptúra s 3 účinkami založená na kombinácii 3 proteínov. Zameriava sa na špecifické časti vlasovej štruktúry a okamžite posilňuje vlas po celej jeho dĺžke. Pre až 20x silnejšie, odolnejšie vlasy. Úplne super vecička. Nastriekate na vlasy a prečesete. Vlasy sa lepšie rozčesávajú a zanechajú na nich krásnu vôňu. Zanechá vlasy aj jemné a aj hebké na dotyk. Cena: 3,89€

INTENZÍVNA REGENERAČNÁ MASKA

Masku som si zatiaľ ešte nekúpila a ani neplánujem, keďže už mám kondicionér, ktorý mi vyhovuje.Zmeny, ktoré som si všimla sú, že mi menej vypadávajú vlasy a sú oveľa jemnejšie a hustejšie. Veľké plus dávam aj za ten krásny metalický obal a prekrásnu vôňu. Túto kolekciu určite len odporúčam, keďže je zatiaľ najlepšia akú som doteraz mala.


Share this:

,

CONVERSATION

5 komentárov: