DIY OMBRE NAILSDnes vám ukážem, ako si spraviť ombré nechty s pomocou špongie. O tomto DIY som počula už veľa krát a konečne som sa ju rozhodla vyskúšať.

Today I'll show you how to do ombre nails with a little helper - a sponge. I've heard about this DIY many times and finally decided to test it out. 

1. Použila som biely lak ako podklad - Rimmel London.

    I used white nail polish as a base - Rimmel London.
2. Na špongiu som naniesla tmavomodrý lak Pupa v odtieni 096 spolu s rovnakým lakom, ktorý mám ako podklad. So štetčekom som sa trošku pohrala a malými ťahmi spravila prechod medzi farbami, aby som docielila ten vytúžený ombré efekt. 

    On the sponge I placed dark blue nail polish by the brand Pupa in shade 096 together with the same nail polish, which I have as the base. I played with a little brush and with small strokes made a transition between colours so I would get that desired ombre effect.3. Keď som bola so vzorom dostatočne spokojná, opatrne som popritláčala špongiu na už uschnutý biely lak.

   When I was entirely satisfied with the pattern, I carefully pressed the sponge on the dryed white nail polish.

4. Zvyšok odtlačeného laku okolo kožičky pri nechtoch som odstránila pomocou odlakovaču. 

    I erased the remaining nail polish around the cuticle with the help of nail polish remover.

5. Ako posledný krok zostáva zakončenie mani s priesvitným lakom.

    And the last step is to finish it off with a top coat.

Túto metódu lakovania nechtov by som vám určite odporúčala, lebo výsledok bol viac než prekvapujúci. Manikúra je nenáročná na čas a pri tom vyzerá, ako by vám ju robili hodinu v salóne. 
A čo hovoríte na ňu vy? Vyskúšali by ste ju?

I would really recommend this method of painting nails, because the result was more than surprising. Manicure is not time consuming and at the same time looks like it was done an hour in a salon.
And what are your thoughts on it? Would you try it?Share this:

,

CONVERSATION

9 komentárov:

 1. Wau! Naozaj krásny dizajn nechtov, takéto ombre sa mi vždy páčili! ♥ Akurát, ja by som to asi nezvládla, totižto, som rada ak si nalakujem nechty normálnou klasickou farbou :D Máš skutočný talent! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem. Som rada že sa ti tak páčia. Ja by som ti určite odporučila tuto metódu lebo neni taká ťažká ako vyzerá ;) :)

   Odstrániť
 2. Veľmi sa ti vydarili :) neviem sa dočkať ďalšieho článku.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dobrá technika, vyskúšaj aj pastelové farby, najbližšie ti dám laky. :))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dobrá technika, vyskúšaj aj pastelové farby, najbližšie ti dám laky. :))

  OdpovedaťOdstrániť