CAT NAILS


Dnes som si pre Vás pripravila tieto cute nechtíky, bohužiaľ nedokončené, pretože som ochorela a viac sa k ním nedostala.Ako podklad som zvolila tento fialkasto-hnedý lak - 496 RAIN RAIN GO AWAY od Rimmel LondonLabky a aj mačičku som nakreslila čiernym lakom od  Essence- 46 black is black na pečiatkovač a odtlačila na nechty.


Labky som lakovala pomocou bodkovatka, že som si spravila tri bodky do trojuholníka, vytvarovala stred a potom už len spravila bodky, ktoré majú naznačovať pazúre.


Mačičku som robila tiež bodkovatkom, v poslednej dobe mi to vyhovuje viac ako štetec. Začala som fúzikmi, ktoré som urobila obyčajnými čiarami, očí len jednoduché bodky ale tie jej uši už boli trochu ťažšie :D. Vyzerá to jednoducho, pár čiar a hotovo, to som si myslela aj ja ale potom ako som začala tie prekliate skoro trojuholníky lakovať, tak sa mi tie čiary spojili a vyzeralo to naozaj ako trojuholník a moc sa mi to nepáčilo. Keďže som to robila na pečiatkovači, tak sa mi to celkom v pohode poupravovalo a nakoniec to vyzerá celkom v pekne.


Labky som odtlačila na palec, prostredník, malíček a mačičku na ukazovák, pôvodne mala byť aj na prstenníku ale ako som už spomínala, tak som ochorela a vôbec sa mi to nechcelo dolakovať.


Čo poviete? Páčia sa Vám?

Share this:

CONVERSATION

4 komentárov:

 1. jeeej,to je milé :) také decentné ale pekné :) ja by som na to nemala trpezlivosť :D
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Máš moc pěkné nehty a ty tlapky na nich, to je super. Jsi šikovná :)
  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Strašně roztomilé :) A ten odstín toho laku od Rimmelu je velmi zajímavý, takový jsem snad ještě neviděla :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. so cute, chtela bychom videt druhou ruku

  OdpovedaťOdstrániť