CRAZY NAILS


Vítam vás po dlhšom čase pri ďalšom článku, ktorý mal byť zameraný na jeden nail-art pri ktorom bol potrebný acetón, čo som si myslela, že bude v odlakovači ale pri mojom šťastí som zistila, že mám bezacetónový odlakovač. Čo vám poviem, u mňa by ste šťastie márne hľadali. Či už sa to týka v maličkostiach alebo dôležitejších veciach. Alé, vo všetkom treba hľadať pozitíva. A pozitívum v tomto prípade bolo vznik tohto nail-artu, ktorý sa mi veľmi zapáčil.
Jedine čo budete potrebovať je nejaké laky, ktoré sa vám páčia a ladili by spolu.


Ja som použila tieto štyri: Gabriela Salvete 101, miss sporty 3156, S-he 310, Essence 33 wild white ways.A vykúzlila z nich niečo takéto. Postup je veľmi jednoduchý a určite ho zvládnete všetky.


Ja som si najskôr nalakovala jednu vrstvu bieleho laku-33 Wild White Ways od Essence ( to som si ešte myslela, že mám odlakovač bezacetónu ), ktorý si nemusíte dávať a radšej si zvoľte nejaký z vašich vybraných alebo postačí podkladový.


A potom už len stačí začať nanášať hocijako kvapky z lakov a nejak ich spolu zakombinovať, čokoľvek vám napadne. Počkala som pokiaľ mi to veľdielo zaschlo a naniesla som nadlak.


Keďže som zvolila tmavšie farby, tak vyniklo takéto niečo. Čo poviete?

Share this:

CONVERSATION

4 komentárov: