The battle of S-he nail polishes Pred nedávnom som si v drogérii všimla, že značka S-he má nový dizajn a napadlo mi, že by som mohla spraviť článok či sa laky zmenili len dizajnovo alebo spravili aj niečo so štruktúrou laku. Teda porovnávačku: starý lak vs nový lak.


Najskôr som si myslela, že len zmenili dizajn a stále budem potrebovať minimálne tri až štyri vrstvy na prekrytie a s výdržou to bude tiež nič moc, avšak veľmi ma prekvapilo, keď tak nebolo.


Nalakovala som si jednu vrstvu laku: číslo 310, na ukazovák a na ostatné nechty dve a rozdiel, ktorý nie je až taký veľký, môžete vidieť na obrázku.Lak schnul len chvíľu a naň som si dala nadlak od Essence, možno aj to bude dôvod prečo mi lak, tak dlho vydržal.Takto lak vyzeral po troch dňoch.


Presnejšie mala som ho celý týždeň a odlupol sa len na okrajoch nechtov, čo ma fakt dosť prekvapilo.


Skúsila som si aj pôvodný lak: číslo 338, ktorý som si nalakovala tiež v dvoch vrstvách ale potrebovalo by to ešte jednu možno aj dve vrstvy, pretože lak presvitá ( čo som si uvedomila až na ďalší, pretože som si nechty lakovala večer, keď nebolo už dobre svetlo ).


Lak sa mi odlupol po dvoch až troch dňoch ale iba na koncoch a nebolo to až tak vidieť.Tu môžete vidieť, že nechty vyzerajú  ako tie prvé po siedmich dňoch ale tieto vyzerali, tak po troch dňoch.


Lak som mala na nechtoch celý týždeň a takto vyzeral v siedmi deň. Lak sa mi odlupol na konci nechtov ale aj pri kožičke. Možno to bude aj tým, že som nemala nadlak, ale nejak som si ho zabudla naniesť.
Skúšali ste už nejaké ich nová laky? 
Aké máte z nich pocity? 

Share this:

CONVERSATION

5 komentárov:

 1. Moc pěkné barvičky, určitě pak super na podzim. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. veľmi by som chcela mať takéto kvalitné nechty :) lakovala by som o sto šesť :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. v toto krásne obdobie mam rada pastelove farby, ale pacia sa mi aj take ale skor na zimne obdobie :D

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Týjo ta to je dobrý výsledek! Možná po nic taky kouknu :)

  OdpovedaťOdstrániť