SIMPLY NAILSV jednoduchosti je krása, a to určite patrí aj pri nail-artoch,teda aspoň podľa mňa, keďže ja moc nemusím také tie prečačkané a až moc prezdobené nechty.
Tento nail-art je fakt, že jednoduchý a myslím si, že ho zvládne každá z vás.Budete potrebovať iba pásku a nejaký váš obľúbený lak, ja som zvolila od Essence-33Wild White Ways.Podklad si dávať nemusíte ale ak vás trápia žlté nechty, tak vám odporúčam si dať nejaký bledo-hnedý lak a výsledok bude taký istý.


Môžte si najskôr pásku nastrihať na pásiky a potom už len rozmiestniť na nechty alebo si ju rovno nalepiť z toho kotúčika na necht a tak odstrihnúť.
Pretrieť vaším obľúbeným lakom a odstrániť pásiky. Ja som spravila chybu, že som použila fialovú pásku ( fakt neviem prečo, práve tu ), ktorá pustila farbu a v okolí laku je vidieť trochu fialovej.U mňa vyhrala matná varianta ale to je tiež na vás, ktorú si zvolíte vy.Nezabudnite sa zapojiť do súťaže, ktorá práve prebieha na blogu!

Share this:

,

CONVERSATION

5 komentárov:

 1. Paráda, mám moc ráda kouzla s páskou.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Doporučila bych ti nepoužívat tyto pásky na tuto techniku. Ony většinou ne moc dobře drží na těch nehtech a pod ně ti zatéká lak a ještě k tomu pouští barvu. Sice by měly být k tomu určité ale za mě tedy nene. Raději si pořiď lepší pásky, které lepí o hodně víc a jsou taky levné. Tady tyto nech jen na dekoraci ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To je úžasné :D

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. vyzerá to super :) ešte ak by tie čiary boli nejakej farby, to by bolo mega :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Strašne sa mi to páči, ale určite by sa mi to nepodarilo. Neskutočne dobre by to vyzeralo aj s čiernym lakom, niekedy sa možno odhodlam :)

  OdpovedaťOdstrániť