DONUT NAILS


Donut nails? Keď som tento nail art objavila na pintereste, musela som si sľúbiť, že raz ho musím skúsiť. A dnes nastal ten deň.

Donut nails? When I first found this nail art on Pinterest I promised myself I will do it one day. And today is that day.


Začala som tým, že  som si nalakovala  všetky nechty ružovým lakom Rimmel London 203 LOSE YOUR LINGERIE a prstenník bielym od Essence wild white ways, Ako druhé som si hnedým lakom Rimmel London 127 GENTLE KISS nakreslila Donut a potom polevu lakom Rimmel London 203 LOSE YOUR LINGERIE. A ako posledné som na každý necht a Donut, rôznymi lakmi nakreslila posýpku (ozdoby).

I started with painting all my nails with pink nailpolish from Rimmel London 203 LOSE YOUR LINGERIE and the middle finger with white nailpolish from Essence WILD WHITE WAYS. The second step was painting a donut with the brown nailpolish from Rimmel London 127 GENTLE KISS and then the glaze with Rimmel London 203 LOSE YOUR LINGERIE. The last step was painting the 'sprinkles' on each nail and the donut with all kinds of different nailpolishes.

Tak čo poviete? Skúsili by ste si tiež takýto nail art spraviť?
 Alebo ste ho už aj niekedy skúsili?

So what do you say? Would you try this nail  art? Or have you already tried it?

Share this:

CONVERSATION

2 komentárov: