RABBIT NAILS

Dnes už konečne prvý nail art na blogu, a ako ste sa už z názvu mohli dozvedieť bude sa jednať o zajačí nail art.

Officialy today, the first nail art on my blog, as you could have noticed by now, it's about a rabbit nail art.Inšpiráciu som čerpala z pinterestu, presnejšie z tohto obrázku.

I've got this inspiration from pinterest, particulary from this picture.


Ako podlakodový lak som použila lak od Rimmel London v odtieni 873 BREAKFAST IN BED z kolekcie Rita Ora. Počkala som pokým lak uschne a spravila si oblúk na konci nechta bielym lakom od Essence. Potom som sa snažila spraviť si dve rovnomerné čiary a z toho vymodelovať uši. A nakoniec už iba dorobiť oči, nos a ešte uši. Samozrejme nesmieme zabudnúť ešte pretrieť nadlakom. A zajačik je na svete.

As a base coat I used nail polish from Rimmel London in shade 873 BREAKFAST IN BED from collection Rita Ora. I waited for it to dry and made a half circle on the end of the nail with white nail polish from Essence. Then I tried to do two even lines and made from them to ears. And in the end did some eyes, nose and ears. Of course I couldn't forget one layer of top coat. And this is how the rabbit is born.

Celkom jednoduché čo poviete ? Zaberie vám to okolo 10 minút a ani nemusíte ísť do nechtového štúdia, kde za to zaplatíte minimálne 5€.

Not that hard, what do you say? It takes you 10 minutes and you don't have to go to the nail salon where you would pay 5 euro for that.
                                        

Čo poviete na dnešný nail art? Páčia sa vám zvieratká na nechtíkoch? Chceli by ste viac takýchto nail artových článkov? 

What do you say about todays nail art? Do you like animals on nails? Would you like more of these nai art articles?

Share this:

,

CONVERSATION

2 komentárov: