ELEGANT NAILS


Dnes som si pre vás pripravila elegantnú mani. Táto mani pozostáva zo štyroch rovnako farebne  nalakovaných nechtov, s výnimkou prstenníka, ktorý je trblietavý. Prvé ktoré som mala boli červené, a tak tými asi aj začnem. 


Today I have prepared for you elegant manicure. This mani consists of four same coloured nails with an exception being a ring finger, that is nail polished with glitter. First nails that I had were red nails, so I would like to begin with them. 
Tento lak mám požičaný od sestry, čo je veľká škoda, pretože jej ho budem musieť čochvíľu vrátiť. Zaujala ma hlavne jeho vínová farba, ktorá je už dlhšiu dobu in. Lak je značky Catrice, ktorá sa dá ľahko zohnať v drogérii. Cena sa pohybuje okolo troch eur. S dvomi vrstvami je výdrž laku skoro 7 dní. Lak je v odtieni 17 Caught On The Red Carpet z kolekcie Ultimate Nail Lacquer.

I have this nail polish borrowed from my sister, which I'm not happy about, because soon I'll have to give it back to her. The first thing I've come to like is its vine colour , that is very in right now. The nail polish is by the brand Catrice, which you can easily find in drugstore. The price moves around three euro. With two coats, the life span of the nail polish is about 7 days. The nail polish is in shade 17 Caught On The Red Carpet from collection Ultimate Nail Lacquer.


- - - - - - - 

Béžový lak značky Rimmel London som si pred nedávnom kúpila v Tescu, ktorý  bol zlacnený na necelé dve eurá. Neutrálne laky mám veľmi rada, pretože sa hodia ku všetkému. Štetček laku je široký a dobre sa s ním lakuje. Použila som dve vrstvy a výdrž bola tiež obdivuhodných 7 dní. Lak je v odtieni 127 Gentle Kiss.
Recently, I've bought a nail polish from Rimmel London in Tesco, that was on sale just for two euro. I like neutral nail polishes the best, because they go well with everything. The width of the nail polish's brush is ideal for painting your nails. I used two coats of the nail polish and surprisingly, the polish lasted for 7 days straight. The nail polish is in shade 127 Gentle Kiss.A posledný lak, ktorý tu pre vás mám je trblietavý, značky Gabriella Salvete v odtieni Mistero Grey 4. Ako aj pri predchádzajúcich lakoch som použila 2 vrstvy, no kľudne by stačila aj jedna. Odlakovanie už bolo trošku problematickejšie. Kvôli jeho pieskovej konzistencii sa čiastočky zatrhávali o vatový tampón. Cena sa pohybuje okolo troch eur a môžete ho nájsť v drogérii alebo online.

And the last nail polish that I've got for you is the glitter one used in both mani by the brand Gabriella Salvete in the shade Mistero Grey 4. Like with the nails before, I used 2 coats, but surely one coat would be enough. Removing the nail polish was quite a struggle tho. Because of its sandy consistency smaill particles tore the cotton tampons. The price moves around three euro and you can find it in some drugstores or online.


Dúfam, že sa vám článok páčil a vidíme sa pri ďalšom :)
I hope that you enjoyed this artictle and I'll see you next time :)


Share this:

,

CONVERSATION

4 komentárov:

  1. Gratulujem ségrička k blogu a k prvému článku, ktorý je oveľa lepší a krajší ako môj. Verím, že napíšeš ešte veľa článkov a veľa nechtov. Vitaj vo svete blogovania a som zvedavá, koľko ti to vydrží. :*

    OdpovedaťOdstrániť